• Yeni
Komshine QX45 1310/1550nm 32/Portekizce ile 30dB & Ücretsiz OTDR Lansmanı Kablo Kutusu SM 500 m FC/UPC-SC/UPC

Komshine QX45 1310/1550nm 32/Portekizce ile 30dB & Ücretsiz OTDR Lansmanı Kablo Kutusu SM 500 m FC/UPC-SC/UPC

₺ 711.74

Ürün figürü
Stokta

Komshine QX45 FTTH OTDR 1310/1550nm 32/30d B FC VFL ile Adaptör & OTDR Lansmanı Kablo Kutusu SM 500 m FC/UPC-sc/UPC dikkat : OTDR Lansmanı kablo kutusu 31th Ekim kadar bir hediye olarak olduğunu. daha sonra bu kablo kutusu ile geliyor olmaz. fiyat etrafında bunun için 120 $. yani bu onu satın almak için iyi bir şans olacak.
beğeneceğiniz :

Ürün verisi

Marka Adı:
komshine
Lif Tipi:
Tek Modlu
Bağlayıcı Tipi:
FC/UPC
Model Numarası:
QX45
Uyumlu:
Ubiquiti
Ürün Uzunluğu:
1m
Wavelength for QX45:
1310/1550nm
Dynamic Range for OTDR:
32/30dB
Testing Range for the OTDR:
128KM
Adaptor for OTDR:
FC UPC
OTDR Launch cable box:
500m
Language for OTDR:
English, Spainish, Portuguese
Connector for cable box:
FC/UPC-SC/UPC
Warranty:
1 Year
Dead Event Zone:
1.6m
Working hours:
15

Kategorideki diğer ürünler

10 ADET ZTE GPON ONU ONT FTTH Kutusu Modem opticl hattı termical EchoLife GE gpon terminali zte f601 Arayüzü İngilizce GPON Terminal

ZTE ONT ONU Echo Life GPON FTTH Kutusu Modem opticl hattı termical GE gpon terminali ONU ont zte f601 Arayüzü İngilizce GPON Terminali ben sizi temin ederim ürünlerimizin kalitesini sağlamak için biz size en iyi hizmeti vermek en hızlı nakliye sağlamak için, ellerinize mal teslim etmek en güvenli yoludur! ürünü aldıktan sonra herhangi bir sorunuz varsa, veya kalite sorunları var, panik etmeyin lütfen, anlaşmazlıkları göndermek için çekinmeyin, müşteri hizmetlerimizle irtibata geçiniz, biz size en tatmin edici cevap verecektir! mutlu alışveriş, çok teşekkür ederim ürün Özelliklerini The F601 GPON onu bir tek ile 10 / 100 / 1000 M Ethernet port FTTH uygulaması...

₺ 182.82

1550nm 120 km DOM 1000BASE-EZX GE SFP Alıcı-verici Modülü

özellikler çift veri hızı 1.25 Gbps / 1.063 Gbps operasyon20 km iletim için 1550nm DFB lazer ve PIN fotodetektör SFP MSA ile uyumlu ve SFF8472 dubleks LC yuvası iledijital Teşhis İzleme : İç Kalibrasyon veya Harici Kalibrasyon SONET OC24LR1 ile uyumlu Ro HS ile uyumlu+ 3.3 V tek güç kaynağıçalışma vaka sıcaklığı : 0 + 70 ° C özellikler Form Tipi SFPveri Hızı1000 Mbpsiletim Mesafesi120 kmdalgaboyu1550nmarayüzüLC dublekskablo Tipitek Modlu Fiber Tx Güç0 ~ 5d Bmalıcı Hassasiyeti

₺ 51.52

PON güç ölçer

kalem tipi görsel hata bulucu 10m W ücretsiz kargo vfl Pon güç metre vm307s bir versiyonu vm307 pon güç metre, amaçlamaktadır FTTx uygulama ve bakım sadece kullanılabilir test etmek ve tahmin sinyalleri ses, veri ve video aynı zamanda, aynı zamanda kullanılabilir test etmek için devam dalga ışık gücü.Kalibre dalga için cw ışık güç ölçümleri içerir 850,1300,1310,1490,1550,1625nm...

₺ 193.54

SUMITOMO Type-39 PS-66 Fiber Optik Fusion Splicer Için orijinal şarj AC adaptörü DHL TARAFıNDAN PS-66 Adaptörü

SUMITOMO Type39 PS66 Fiber Optik Fusion Splicer Için orijinal şarj AC adaptörü DHL TARAFıNDAN PS66 Adaptörü ben sizi temin ederim ürünlerimizin kalitesini sağlamak için biz size en iyi hizmeti vermek en hızlı nakliye sağlamak için, ellerinize mal teslim etmek en güvenli yoludur! ürünü aldıktan sonra herhangi bir sorunuz varsa, veya kalite sorunları var, panik etmeyin lütfen, anlaşmazlıkları göndermek için çekinmeyin, müşteri hizmetlerimizle irtibata geçiniz, biz size en tatmin edici cevap verecektir! mutlu alışveriş, çok teşekkür ederim ürün Özellikleriniürün adı : Sumitomo AC adaptörümadde numarası : PS66menşei : Japonyavoltaj : AC100 ~ 240 V (50 / 60 Hz)uygun tipi : Sumitomo TYPE39 optik fiber kaynak makinesiürün Açıklaması : PS66 dahili AC giriş adaptörü (şarj) resim 1) Biz alipay, batı Birliği, TT...

₺ 306.63

JD493A-X124 1G SFP LC SX 850nm, 550 m alıcı-verici (hp) ile uyumlu

JD493 AHP Uyumlu X124 1 G SFP LC SX 850nm, 550 m Alıcıverici JD493 A100% HP UyumluX124 1 G SFP LC SX Telsizyüksek Kalite ile CE, Ro Hs, FCC Özellikler ve teknik Form Faktörü : SFP cihaz Tipi : Alıcıverici modülü arayüz (Otobüs) Türü : Plugin modülü bağlantı Teknolojisi : Kablolu uygulama : 1000 BASESX veri Aktarım Hızı : 1 Gbps dalgaboyu : 850nm maksimum Mesafe : 550 m lif Tipi : MMF bağlayıcı : Dubleks LC DDM : DDM Olmadan çalışma Sıcaklığı : 0 ~ 70 ° C MSA SFP Şartname ile uyumlu garanti : biz reklamı tüm söz optik alıcıvericiler marka yeni ile yeni bileşenleri ve parçaları ve kesinlikle kullanmak asla eski ve yenilenmiş malzemeler...

₺ 15.78

Ücretsiz nakliye FTTH CETC41 6471 6471A Füzyon Yapıştırma Optik Fiber Fusion Splicer makinesi tedarik güç adaptörü

 ücretsiz nakliye FTTH CETC41 6471 6471 A Füzyon Yapıştırma Optik Fiber Fusion Splicer makinesi tedarik güç adaptörüoptik fiber splicer AV6471 A için uygundur güç adaptörü, AV6471, AV6471 AG, AV6472 ' AV6473, AV6496 ACETC41 optik fiber fusion splicer güç adaptörü ve güç kablosu, tek çekirdekli fusion splicer için flex AV6471 erime / AV6471 pickup, AV6471 A, AV6471 AG, AV6472, AV6473, AV6496 A kaynak makinesi vb serisi türleri  

₺ 45.00 48.20

İngilizce menü Fiber Fusion ekleme makinesi Fiber Optik Fusion Splicer KF4A Otomatik Motor Sürücü Swift KF4A Fiber Fusion Splicer

İngilizce menü Fiber Fusion ekleme makinesi KF4 A Fiber Optik Füzyon Splicer Tarafından Otomatik Motor Sürücü Swift KF4 A Fiber Fusion Splicer DHL ben sizi temin ederim ürünlerimizin kalitesini sağlamak için biz size en iyi hizmeti vermek en hızlı nakliye sağlamak için, ellerinize mal teslim etmek en güvenli yoludur! ürünü aldıktan sonra herhangi bir sorunuz varsa, veya kalite sorunları var, panik etmeyin lütfen, anlaşmazlıkları göndermek için çekinmeyin, müşteri hizmetlerimizle irtibata geçiniz, biz size en tatmin edici cevap verecektir! mutlu alışveriş, çok teşekkür ederim ürün Özelliklerini KF4 A Fusion Splicer Açıklama Swift KF4 A son derece gelişmiş ve doğru olduğunu AKTIF kaplama hizalama fusion splicer, hangi majör 5 çok fonksiyonlu özellikleri gerçekleştirmek için dizayn edilmiştir sistematik : sıyırma, temizlik, yarma, ekleme ve sleeving...

₺ 1828.17

2 adet/grup QSFP 40G LoopBack Testi Optik Anahtarı QSFP Modülleri Güç Modülleri Kullanmak Zayıflama 0dB

Qsfp+40g döngüOptik alıcıverici modülü2pcs / lot QSFP 40g döngü modülleri kullanımı test optik anahtar QSFP modülleri güç zayıflama 0d BMiktar : 2 adetdünya çapında ücretsiz kargo çin ve Hongkong sonrası hava QSFP 40g döngü için uygundur QSFP + kapsüllü loopback arayüzünü( yerel döngü) ışık modülü, içerir iletişim ağı ekipmanları test, mikro kontrol ünitesi, ağırlıklı olarak içerir mcu çalar geri fonksiyonel entegrasyon gerçekleşmektedir bir standart modül QSFP + kapsüllü arayüzü döngü fonksiyonel test, 40g yapar yönlendiriciler ve anahtarlar ekipman yüksek ve düşük sıcaklık çevre döngü performans testi, test daha uygundur, az kaynak yoğun, almak kısa ve kolay yargılamak için arıza noktası.QSFP 40g döngüYapar yönlendiriciler ve anahtarlar ekipman yüksek ve düşük sıcaklık çevre döngü performans testi, test daha uygundur, az kaynak yoğun, almak kısa ve kolay yargılamak için arıza noktası.  Sıcak takılabilir qsfp+ form faktörüDestekler 40 gb / s toplam bit hızlarıGüç zayıflama : 0 dbRohs 6 uyumlu( kurşun ücretsiz)Ticari sıcaklık aralığı : 0 °; c 70 °; cTek 3.3v güç kaynağıForm faktörü : qsfp+Güç zayıflama : 0 db Protokolü : 40 gigabit ethernet uyumlu Veri hızı( max) : 40 gb / s Düşük sonunda durumda sıcaklık( °; c) : 0 °; c Yüksek son durum sıcaklık( °; c) : 70 °; c Gerilim beslemesi : 3.3v40 gbase döngü 40g ethernetDatacom / telekom anahtarı ve yönlendirici bağlantılarıveri toplama ve arka uygulamalarıözel protokolü ve yoğunluklu uygulamalar1...

₺ 214.39

GPON HG8340M

See Me Technology co, hoşgeldiniz LTDİndirim toptan için?daha parça numaraları?BOM için tırnak? Tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak.daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin See Me hizmeti ulaşın.

₺ 50.82

CISCO için Uyumlu, XFP-10GER-OC192IR Tekli 40 KM 10G XFP ER Alıcı-verici modülü

CISCO için Uyumlu, XFP10 GEROC192 IR Tekli 40 KM 10 G XFP ER Alıcıverici modülü 100% uyumlu, garantili iyi koşullarda Test yüksek kalite ile CE ve FCC sertifikası, 1 Yıl yedek ve 3 Yıl garanti. telekom sınıf kalite, rekabetçi fiyat, sadece 10%20% of orignal bir ' ın fiyatları  ürün Durumu biz teklif bir yüksek kaliteli SFP (miniGBIC) alıcıverici modülü 100% orignal olanlar ile uyumlu olduğunu, tamamen sizin için güvenilir en zorlu LAN / WLAN uygulama, ses proje, veya ağ dağıtım, tüm ürün 3 yıl garanti ve ömür boyu teknik destek taşımak. nakliye biz dünya çapında tüm öğeleri gemi ekonomi üzerinden ücretsiz kargo. tüm ithal vergileri ve vergi alıcının sorumluluğundadır. öğeler alıcının teyit edilen adrese sevk pazartesiden Cumaya (Hafta Sonu ve Tatil hariç) lütfen dikkatle ödeme önce teslimat adresi kontrol...

₺ 211.90

2 adet 60 km Bi-Di 10/100/1000 M Fiber Optik Media Converter Tek modu Simplex Çekirdek SC bağlayıcı

2 adet bidi 60km 10 / 100 / 1000m gigabit fiber optik medya dönüştürücü tek modlu simpleks çekirdek sc konnektör10 / 100 / 1000 BaseTX için 1000basefx fast ethernet dönüştürücüBidi / wdm 10 / 100 / 1000 Mbps fiber optik medya dönüştürücüTek modlu tek lif wavelenth tx1310 / rx1550nm 60 kmrj45 sc konnektördahil amerikan standart güçMiktar : 2 adet / lotücretsiz nakliye çin sonrası hava dünya çapında10 / 100 / 1000m otomatik müzakere, bidi tek modlu simpleks fiber, dalgaboyu : tx1310 / rx1550nm, iletim mesafesi : 60km, bir sc port ve utp RJ45 bağlantı noktası,Ve amerikan standart güç.fiber türüdalgaboyuveri ratamesafebağlayıcı türü    Tek modu1310 / 1550nm1000m60 kmtek sc  wdm Avantajı : 10 / 100 / 1000m fiber medya dönüştürücü elde edilebilir iki farklı bükülü ve fiber optik iletim medya dönüştürücü, röle 10 / 100 / 1000 BaseTX ve 1000basefx iki farklı ağ segmentleri...

₺ 174.51

OTDR Dead Zone Eliminator, Fiber Yüzükler, Fiber Optik OTDR Lansmanı Kablo Kutusu MM OM3 FC/UPC-sc/UPC 500 M

OTDR Dead Zone Eliminator, Fiber Yüzükler, Fiber Optik OTDR Lansmanı Kablo Kutusu MM OM3 FC / UPCsc / UPC 500 MUYARı : sipariş vermeden Önce, bize bildirmeniz gerekir ihtiyacınız hangi bağlayıcı tipi ve lehçe, böyle SC / FC / LC / ST,APC / UPC, bu tip 500 m. kısa Tanıtım :  yardımcı olmak için tasarlanmış bir OTDR fiber optik test kablosu kullanırken...

₺ 98.06